Zabezpieczanie medyczne imprez

Nasza oferta

Prywatne pogotowie ratunkowe Venamed wykonuje zabezpieczenie medyczne imprez każdego rodzaju . Nasza obecność podczas imprez daje ich uczestnikom i organizatorom duże poczucie bezpieczeństwa, a także świadczy o ich profesjonalnym i odpowiedzialnym przygotowaniu.

W ramach zabezpieczenia medycznego imprez, udzielamy na miejscu niezbędnej pomocy ambulatoryjnej, pierwszej pomocy medycznej, a także zapewniamy transport medyczny do szpitala. Zabezpieczenie medyczne imprez realizowane jest przez kilku osobowy zespół ratowników i ambulans. Nasza praca to nie tylko opatrywanie ran i urazów kończyn, ale również akcje reanimacyjne, przywracanie krążenia i czynności oddechowych, udrażnianie dróg oddechowych z ciał obcych i wiele innych zabiegów medycznych.

Oferujemy zabezpieczenie medyczne:

imprez sportowych - mecze, turnieje, zawody,

imprez artystycznych - koncerty, występy sceniczne, kabarety,

imprez miejskich - festyny, pochody, marsze,

imprez firmowych - pikniki, zabawy integracyjne,

prac wyburzeniowych, robót budowlanych i innych wydarzeń.

Obowiązek zabezpieczania medycznego

Prywatne pogotowie ratunkowe Venamed wykonuje zabezpieczenie medyczne imprez każdego rodzaju. Nasza obecność podczas imprez daje ich uczestnikom i organizatorom duże poczucie bezpieczeństwa, a także świadczy o ich profesjonalnym i odpowiedzialnym przygotowaniu.

Dla imprez artystyczno rozrywkowych:

  • gdy szacowana liczba uczestników przekracza 500 osób w budynkach,

  • gdy szacowana liczba uczestników przekracza 1000 osób na stadionie, obiekcie nie będącym budynkiem lub w otwartym terenie.

Dla imprez sportowych:

  • gdy szacowana liczba uczestników przekracza 300 osób w budynkach

  • gdy szacowana liczba uczestników przekracza 1000 osób na stadionie, obiekcie nie będącym budynkiem lub w otwartym terenie.